הדר 03/2013 [23/07/2013 11:06:18]
אירית חיון חברת מיתוג

 

כבר למעלה מ-15 שנים שאנחנו בונים מותגים.
מותגים המצליחים לפרוץ, להשפיע ולהיחקק בזיכרון.

תחת ניצוחה של אירית חיון, פועל צוות בכיר המתמקד בבנייה, העצמה וליווי מותגים
ומספק שירות איכותי ומקיף החל מבניית אסטרטגיה מקורית וחכמה,
דרך פיתוח זהות מותגית מבודלת ועד עיצוב אריזות ומיתוג דיגטלי


אנחנו מבינים מיתוג. אך חשוב מכך - מבינים עסקים.

יש לנו את היכולת לא רק לספק לך מיתוג פורץ דרך, אלא גם להבין
מה העסק שלך באמת צריך, לאן הוא צריך להגיע ואיך להביא אותו לשם.

כל תהליכי העבודה בסטודיו מבוססים בראש ובראשונה על חשיבה מעמיקה,
יצירתיות חסרת גבולות ואהבה אמיתית למקצוע.

אנו מאמינים גדולים בשותפות וקשר לאורך זמן.
לקוחותינו, אותם אנו מלווים שנים ארוכות מהווים עדות לכך.


מיתוג מיתוג מוצלח באמת הוא כזה העומד במבחן הזמן
ומצליח להמציא את עצמו בכל פעם מחדש,
מבלי לשכוח מי הוא באמת.


מי שמכיר אותי יודע שאני חולת שווקיםתנו לי לקום בחמש בבוקרלהגיע עם אור ראשון כדי להשיג את המציאות השוותאני כבר יודעת איפה למצוא דברים שנותנים לי השראה ואיפה אני יכולה ללכת לאיבוד בערימות של פיצ'יפקס ולצאת בלי כלום.

גם במיתוג, צריך לפעמים לצאת לשווקים חדשים כדי למצוא עולמות מרעננים. אנחנו נמצאים כבר הרבה זמן בשוק הבינלאומי עם פרויקטים נרחבים באל.איי ואיטליה. בתקופה האחרונה, הרחבנו את הפעילות הבינלאומית שלנו עם פרויקטים מרגשים ותקענו יתד מיתוגית בפורטוגל, אנגליה, גרמניה, נורווגיה והיד עוד נטויה.


 


 SAKARÉ היא רשת מוצרי קוסמטיקה וספא יוקרתית הממוקמת בלונדון ועתידה לפרוס סניפיה בעוד יעדים באירופה. מרגש להיות חברת מיתוג ישראלית שנבחרת לעמוד מאחורי מותג שחי בלונדון, הנחשבת בירת המיתוג.

רק לפני שנה SAKARÉ היתה חזון של קבוצת יזמים. חלום שיחד איתנו - הפך למציאות.

כבר בהתחלה ידענו שעומד בפנינו פרויקט מורכב, מרתק ומלא הזדמנויות. מי שמכיר אותנו, יודע שאנחנו מנוסים מאוד בתחום הקוסמטיקה ותחת ידינו נולדו עשרות מותגים חזקים ופורצי דרך.
כל פרויקט כזה שמגיע אלינו, מצית בנו להבה חדשה. מה תהיה ההשראה, איך נחדש ונפתיע, איך נצליח לבנות מותג שידבר בקולו הייחודי ויגרום לקהל שלו להקשיב לו.

התחלנו מהבסיס. לפני כשנה, נסענו לתערוכת CosmoProf בבולוניה, איטליה, יחד - מעצב, אסטרטג, היצרן ובעלי החברה. זו אחת מתערוכות הקוסמטיקה הגדולות בעולם. עשרות האנגרים עצומים המציגים אריזות, מיכלים וחידושים טכנולוגים פורצי דרך. כל חברות הקוסמטיקה הגדולות בעולם מגיעות לתערוכה מדי שנה כדי למצוא חידושים בתחום. וכך ניגשנו למשימה. ליקטנו את האריזות הכי מושלמות והמיכלים הכי מוצלחים. אספנו השראות ולמדנו את השוק האירופאי.

 חזרנו לארץ למספר ימים ומיהרנו להמריא - הפעם ללונדון. לתור את הרחובות, לפגוש את היוקרה הבריטית, לחדד ולהבין את קהלי היעד, להכיר את אסטרגיית המכירה, לבקר בלוקיישנים המיועדים, להכיר את המתחרים המקומיים, להבין מה היא יוקרה בשוק האירופאי, מי מחפש אותה ובעיקר - מה הוא מצפה למצוא.

// אירית (מימין) בעבודת שטח //

מכאן, התחלנו עבודה במקביל במספר תחומים:
הזרוע האסטרטגית פיצחה את ה-DNA של המותג החדש, עבדה על בניית סיפור מותג ייחודי והובילה את תהליך הניימינג שבסופו נבחר השם "SAKARE".
השם נגזר מהמונח היפני SAKARI שמשמעותו - הפסגה הגבוהה ביותר אליה האישה יכולה להגיע. השם התאים בדיוק לסיפור המותג שביקשנו ליצור - סיפור על אישה שנמצאת במסע מתמיד, שרוצה תמיד להשתפר ולהתקדם, מבחוץ ומבפנים.

 במקביל, חקרנו את הזירה הבינלאומית המקבילה,
מיפינו את התחרות, למדנו את קהל היעד ומצאנו את נקודת המיצוב הרלוונטית של המותג בשוק הבינלאומי.

הזרוע העיצובית נכנסה לפעולה במטרה ליצור מיתוג יוקרתי, בינלאומי, עשיר ואיכותי. ואט אט נרקמה השפה המותגית. לוגו, צבעוניות, חומרים, פונטים, פריסות, אריזות. והכל התחיל להתחבר ולקרום עור וגידים.

לפתע הרגשנו כולנו שמתרחש סוג של קסם. כל האלמנטים עבדו יחד בצורה מושלמת. האריזות המרהיבות, המיכלים הייחודיים, עיצוב החנויות, השלטים, אתר האינטרנט. כולם נולדו מתוך רעיון גדול וצמחו להיות הרבה מעבר אליו.

ראו בעצמיכם! המותג, שפרץ לשוק בדצמבר 2012 עם חנויות דגל בקובנט גארדן, בונד סטריט וקניוני ווסטפילד המפוארים באנגליה וסניפים נוספים ברחבי אירופה, הציג נראות ייחודית, יוקרתית ואחידה תוך הטמעת השפה המותגית שיצרנו.

 New Bond St. // LONDON
 


Covent Garden // LONDON
 


 

South Molton St. // LONDON
 

  

 

 

 

היוםל-SAKARÉ יש למעלה מעשר חנויות ברחבי אירופההם עומדים לפני התרחבות נוספת וכניסה למדינות חדשות במערב ומזרח אירופהאנחנו מאחלים להם בהצלחה ומודים להם על שאפשרו לנו להוביל את התהליך ונתנו לנו את החופש היצירתי והמקצועי שבזכותו ובזכות שיתוף הפעולה הפורה הצלחנו ליצור מותג בינלאומי מנצח.
 


 


גליונות קודמים
לתמונה הבאה לתמונה הקודמת