הדר 03/2013 [26/05/2013 15:45:34]

 

 
גם בסטודיו אנחנו בתקופה של התחדשות. חברת האינטראקטיב החדשה IH DIGITAL שלנו יוצאת לדרך, פרויקטים בינלאומיים חדשים ומרתקים עומדים לפנינו. 

אבל הכי מרגש מהכל - האתר החדש שלנו עולה לאוויר. אחרי שעמלנו עליו כמעט כל החורף (אם לא יותר) והשקענו בו את הלב והנשמה, אנו מתחדשים עם אתר בית טרי טרי. עבורנו, העבודה על האתר החדש הייתה הזדמנות מצוינת לעשות קצת סדר בארונות היצירתיים שלנו. להיפגש מחדש בפרויקטים שריגשו אותנו, לצד כאלו שרק עכשיו יצאו לנו מקצות האצבעות.
קישור לאתר החדש והמהמם (!) שלנו נמצא בתחתית הניוזלטר. אל תרוצו - תקראו קודם עד הסוף, מבטיחים שהאתר החדש יחכה לכם :)

האתר החדש שלנו

זהו מהלך שנועד כדי להעניק למותג ערכים חדשים, כאלה שייתנו לו תנופה מחודשת להצלחה. בשוק של היום, כשבכל יום נולדים עשרות אם לא מאות של מותגים חדשים, מותגים תמיד צריכים להיות עם היד על הדופק, לחשוב על הצעד הבא ולשמור על אינטראקציה חכמה עם הלקוחות.
קחו למשל את “old spice”. אחד ממותגי הטואלטיקה לגברים הוותיקים ביותר בשוק. כל כך ותיקים, שאני עוד זוכרת איך בתור ילדה, הייתי נכנסת לחדר המקלחת בבית של סבא וסבתא שלי ומוציאה את בקבוק החרס הלבן של “old spice” של סבא שלי מארון התמרוקים ביראת כבוד.
 
old spice” היו בבעיה עם סבון הרחצה לגברים שלהם. בשוק שרווי עד אפס מקום, הם נתפסו ארכאיים ומיושנים, ואז הם יצאו במהלך פרסומי מבריק, שפנה לאו דווקא אל קהל המטרה, אלא לנשים שלו.
בסדרת סרטי פרסומת בכיכובו של שחקן הפוטבול אייזאה מוסטפא, הם עשו את הבלתי ייאמן. הפיחו במותג ותיק ומיושן רוח חדשה, הגדילו את המכירות במאות אחוזים (!!!) והפכו לקמפיין המדיה החברתית האפקטיבי ביותר ברשת, עם למעלה מ50 מיליון צפיות ביוטיוב.
 
 
 
 
 
 
זה כל כך מדהים, אבל כל כך פשוט. עם קצת חשיבה יצירתית, הומור והרבה אומץ, “old spice” הצליחו לעשות את הבלתי אפשרי. להחזיר את החיים למותג לא רלוונטי ולהפוך אותו לדבר הכי חם, ואחד היותר מצחיקים ברשת.
 

PLAY

 

מיתוג כרמי ואב - חנות בוטיק למעצבי הבית

זה מה שהנחה אותנו כשניגשנו לאחד הפרויקטים המרתקים ביותר שעמדו בפנינו בזמן האחרון. מיתוג מחדש של ממסי תיירות.

 

חברת מ.מ.ס.י פועלת מאז קום המדינה ומספקת מראשית דרכה שירותי רכב שונים. בשנה האחרונה, יצאה מ.מ.ס.י בתהליך מקיף של הרחבת תחומי הפעילות של הארגון תחת השם-"מ.מ.ס.י תיירות" ונזקקה למיתוג כולל עבור המהלך. אחרי מחקר אסטרטגי מקיף, הגענו לתובנה שהריגוש מנסיעה לחו"ל מתחיל הרבה לפני הנסיעה עצמה.
במסגרת תהליך המיתוג, עוצב לוגו חדש, הוגדרה מחדש נראות הסניפים הקיימים לצד הסניפים החדשים ברחבי הארץ ונבנתה שפה מותגית חדשה כוללת תחת המסר - "תתכונן לעולם."

 

 
מיתוג חברת ממסי תיירות כולל: אסטרטגיה, פיתוח שפת מותג, שפת מועדון לקוחות וחווית מותג בחנויות
כשניגשנו לעבודה על המיתוג מחדש של חברת מוצרי התינוקות Tulips ידענו שאנחנו צריכים "ללדת" פה משהו חדש. תהליך המיתוג שעברנו עם המותג יצר משהו מרגש, רענן ונכון. תהליך שהביא לגידול מרשים בהיקף המכירות של המותג ומיצב אותו גבוה בשוק אל מול המתחרים.
 
מיתוג מחדש למותג טוליפ מוצרי תינוקות
 
מי שמכיר אותי יודע שאני פריקית של יצירה.
 
 
תנו לי צבעים, מדבקות, ניירות ישנים ודבק פלסטי ואני אדם מאושר. כשנולדו הבנות שלי, ה"דיבוק" הזה - עבר באופן טבעי גם אליהן ושעות היצירה שלנו הפכו לזמנים של כיף אדיר. לכן כל כך התרגשנו כשהגענו במקרה ל-”הסדנא לטקסטיל” של תמר ותומר באשדות יעקב מאוחד. הסדנא המקסימה, שעברה לקיבוץ לא מזמן ממשכנה הקודם בתל אביב היא פינת קסם אמיתית. הגענו ככה, טל, הבנות ואני ונשאבנו מיד לתוך עולם היצירה המדהים הזה של הדפסי בד ומשי. הבנות היו בעננים והדפיסו לעצמן חולצות, אבל אני חייבת להודות שמי שכנראה הכי נהנתה מהסיפור הזה, הייתה אני.
אז אם אתם מגיעים במקרה לצפון - תקפצו לאשדות יעקב מאוחד ותחפשו את “הסדנא לטקסטיל” של תמר ותומר. הנאה מובטחת! טל. 04-67579104
 

 

 


לתמונה הבאה לתמונה הקודמת

לתמונה הבאה לתמונה הקודמת
גליונות קודמים
לתמונה הבאה לתמונה הקודמת