הדר 03/2013 [02/05/2013 17:55:02]

 

בזמן האחרון, יצא לי לבלות הרבה זמן בחברת אדריכלים. מדהים איך לפעמים שני עולמות שלמראית עין אין ביניהם קשר, יכולים להיות דומים כל כך.

איך לבנות מותג כל כך דומה ללבנות בית.
עוד משלב התכנון- לבוא עם אסטרטגיה
נכונה שתפורה בדיוק בשבילנו.
לשרטט ולמחוק ולשרטט מחדש. להחליט מה נכון. מה יחזיק לאורך זמן. אחר כך לדאוג 
לו לשלד חזק, יסודות יציבים, שטח שבו הוא מתקיים. ומשם להתחיל לבנות אותו מעלה, לבנה אחר לבנה, לראות אותו מקבל צורה, הופך מוחשי. לחבר לו מערכות שיעירו אותו לחיים, לתת לו צבע, אור שייחודיים רק לו. להפוך אותו ליצירה שמרגשת אותך כל פעם מחדש...שהרי החכמה האמיתית במיתוג היא 
לגרום לצרכן, בכל פעם שהוא פוגש את המותג, להרגיש בבית.
 
אם יצא לכם להסתובב ברחובות תל אביב בזמן האחרון, בטוח נתקלתם בורוד הזה.
פינק פארק עלו על רעיון גאוני- הקמת חברה להשכרת חניות פרטיות באמצעות אפליקציה, שיהפכו את החניה שלך למקור הכנסה נוסף. במקרה הזה - התחלנו מהיסודות. 
פינק פארק הוא שחקן חדש בקטגוריה שעדיין לא קיימת ולכן היה עלינו להמציא את הקטגוריה. 
היה ברור כי להחדיר קונספט חדש לעיר רווית מסרים, זו פעולה לא פשוטה. התחלנו בשם חזק קליט ואופטימי, שיעביר את המהות והקונספט של העסק, המשכנו ביצירת שפה מותגית רעננה, זכירה ובולטת, והתחלנו לצבוע את העיר בורוד. מיתוג מא' ועד ת'.


 

 
על מוטי כבר כתבתי בניוזלטרים קודמים.
אנו הולכים יחד דרך ארוכה ומוטי תמיד היה מקור השראה בעבורי. הפרויקטים שלו תמיד מרגשים והעבודה שלנו יחד תמיד מביאה יצירתיות טהורה.
כעת, כשהוא יוצא לדרך חדשה, 
הייתה ברורה לנו תדמית המותג שתיבנה לו.
חדשנית, בועטת, לא מתפשרת. בדיוק כמו מוטי.
אנחנו פה מאחלים לו המון בהצלחה.
 
המרכז לשירותים נוטריונים
האתגר האסטרטגי שעמד לפנינו במיתוג של המרכז לשירותים נוטריוניים, היה לשבור את התדמית הארכאית, הכבדה והמסורבלת של תחום הנוטריונים ולהדגיש את תכונות הבסיס של המרכז- יעילות, אחריות, נוחות ומקצועיות.
One stop shop של שירותים נוטריוניים ללקוח.
באמצעות שפה גרפית נקייה, צבעוניות קלאסית של שחור-לבן- אדום, השימוש באיורי תחריטים עתיקים המתכתבים עם מקורות המקצוע. 
המסר האסטרטגי שהפך לסלוגן - "הכי נוח" הצלחנו ליצור תדמית מכובדת, נגישה 
וידידותית.


 

 

 

 

 

מי לא מכיר את מיכל דליות? הסופר נני של ישראל.
כשהתחלנו בתהליך האסטרטגי של מיתוג המרכז לייעוץ והדרכה של מיכל דליות, היה עלינו למצוא את החיבור בין הדמות הטלוויזיונית, שנצרבה בתודעה לבין השיטה הייחודית לה. אחרי קבוצות מחקר ומיקוד, למידה של התחום הכל כך רחב הזה ובחינה מדוקדקת של האיזורים שבהם המותג מתקיים, הגענו שוב ושוב לאותו מקום. הבית. מיכל נכנסת לאנשים הביתה ועושה בו שינוי אמיתי. מבפנים. המיתוג שיצרנו עבורה יוצא כולו מהעולם הזה. הלוגו, שנבנה מאותיות שמה של מיכל כמו תכנית רצפה של בית על חדריו, הלב במרכזו, שמחבר את כולם יחד
והסלוגן "איתך בבית" 
משקף את הייחודיות והבידול של שיטת מיכל דליות.

 

 
// עין גדי //

טוב, זה ללא ספק מהטרנדים האהובים עלינו במזון. היוגורטריות. יוגורט קפוא וקרמי, פירות טריים ופינוקים.

מסוג הדברים שמהרגע שאתה פוגש אתה לא מבין איך לא היו קיימים כל הזמן. כי מה יותר הגיוני מיוגורט קפוא ומתוק בשיא החום של הקיץ? זה מה שהוביל אותנו בתהליך המיתוג של יוגורטריית עין גדי. הבדלי הטמפרטורות, החום הבלתי נסבל לפעמים של המדבר כשהוא פוגש את המתוק הקר קר הזה ונהיה פתאום שפוי. השתמשנו בשפה שמשלבת את האלמנטים הפיזיים של המדבר, את המדעיות של השימוש במעלות צלסיוס והרבה הרבה לבן.

 


לתמונה הבאה לתמונה הקודמת

לתמונה הבאה לתמונה הקודמת
גליונות קודמים
לתמונה הבאה לתמונה הקודמת